WE BRING YOU MOVEMENT

Kılavuz, Profil ve Sidewall Uygulamaları

Kılavuzlar

 

Rultrans Kılavuz profilleri PVC'den üretilmektedir. Esnek ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Beyaz profiller FDA yönetmeliğine uygun olup bitkisel ve hayvansal yağa karşı dayanımlıdır. Bu tip profiller, bandın her iki yüzüne de yapıştırılabilir.

 

Profiller

 

Yapışkanlı özelliği olmayan küçük haneli veya toz halindeki ürünlerin eğimli taşımacılığında kullanılır. Gerekli profiller bant üzerinde istenilen şekilde yerleştirilip yapıştırılır. Rultrans profilleri PVC malzemeden üretilmektedir. Beyaz profiller FDA yönetmeliğine uygun olup yağa karşı dayanımlıdır. Müşteri talepleri doğrultusunda özel tip ve renklerde profil yapılmaktadır.

 

Sidewall

 

Uzun araştırmalar sonucu geliştirilmiş olan ondüle sidewall ile küçük veuya büyük boyutlu ürünlerin eğimli taşınmasında en iyi çözüm sunulmaktadır. Ondüle sidewall kullanılarak imal edilen konveyor bantlar en fazla ürünün en az bant zararı ve döküntüyle taşıyarak, eski besleme methodlarını ve ekipmanlarını tamamen devre dışı bırakmaktadır. Ayrıca ondüle sidewall %50'ye varan fazla taşıma kapasitesiyle oluklu sistemde kullanılan bantlara da iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

 

Kılavuzlar, profiller ve sidewallar hakkında detaylı bilgi için http://www.rultrans.com.tr/upl/conveyor_web.pdf